Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Zarzycki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Zarzycki Witem. Jako adwokat świadczę usługi prawne na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru województwa pomorskiego, zarówno na rzecz firm, jak i osób fizycznych.
Prowadzę wszelkie sprawy przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, a także przed organami administracji publicznej.
Posiadam uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego.
Biegle władam językiem angielskim.
Prowadzę stałą współpracę z radcą prawnym Anną Zakrzewską-Zarzycką.
Zapraszam do współpracy.

Szczegóły strony www.adwokatzarzycki.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Szała: usługi księgowe

  Biuro rachunkowe Szała: usługi księgowe

  Biuro Księgowo - Rachunkowe Szała: Działalność w zakresie doradztwa podatkowego od 1991 r. Obsługujemy firmy prowadzące działalność na terenie kraju i za granica. Oferujemy obsługę także w języku niemieckim.

  Data dodania: 02 05 2006 ·
 • ROMANOW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński

  ROMANOW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński

  Firma oferuje profesjonalne pisemne i ustne tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski i ukraiński oraz odwrotnie. Dążymy do zagwarantowania naszym klientom najlepszej korelacji cena/jakość w zakresie świadczonych usług.

  Data dodania: 04 03 2009 ·
 • kancelaria gospodarcza

  kancelaria gospodarcza

  Cancelaria.pl jest klasyczną Kancelarią Gospodarczą zrzeszającą kilkudziesięciu specjalistów na obszarza całej Polski oraz w wielu regionach Europy i świata. Wspomagamy firmy polskie w ich działaniu w każdym rejonie. Specjalizujemy się w konsultingu.

  Data dodania: 24 06 2009 ·
 • Drukarnia Petit Wrocław

  Drukarnia Petit Wrocław

  Od projektu do druku. Druk offsetowy do formatu B2. Wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty, broszury, foldery, teczki ofertowe, książki, etykiety, blistry.

  Data dodania: 06 08 2009 ·
 • Deratyzacja - dezynsekcja Warszawa - InsektWarszawa.pl

  Deratyzacja - dezynsekcja Warszawa - InsektWarszawa.pl

  Insekt do doświadczona firma, której obszarem działania jest profesjonalna i skuteczna deratyzacja oraz dezynsekcja. Swoją działalnością obejmujemy obszar miasta Warszawa oraz okolic. Deratyzację przeprowadzamy w dogodnym dla Państwa terminie przy użyciu bezpiecznych dla ludzi środków.

  Data dodania: 21 09 2009 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.