Kajaki Brdą

Kajaki Brdą Wiking Sport - Najpiękniejsze rzeki Polski &8211; Brda, Czarna Hańcza, Drawa, Wda, Rospuda, Rega i inne... oraz spływy na Litwie.

Szczegóły strony www.kajaki.net.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Motorówki

  Motorówki

  Jachty - GALEON. Oferujemy jachty motorowe, jachty luksusowe, motorówki, łodzie motorowe, łodzie luksusowe.

  Data dodania: 30 09 2005 ·
 • spływy kajakowe: Rospuda, Czarna Hańcza

  spływy kajakowe: Rospuda, Czarna Hańcza

  Studenckie spływy kajakowe - Mazury i okolice. Do wyboru rzeki: Rospuda, Czarna Hańcza, Mereczanka, Uła, Niemen. Rewelacyjna przygoda - studenckie klimaty i niesamowite wrażenia!

  Data dodania: 22 03 2006 ·
 • Grecja

  Grecja

  Grecja to fascynujący kraj, gdzie podczas każdej kolejne wizyty odkryjesz coś nowego. 160 zamieszkałych wysp i terytorium rozciągające się od Morza Śródziemnego po Bałkany, oferuje wiele przepięknych zakątków.

  Data dodania: 21 06 2007 ·
 • Żegluga śródlądowa - Mapy - Kanały - Rzeki - Przew

  Żegluga śródlądowa - Mapy - Kanały - Rzeki - Przew

  Żegluga śródlądowa w Polsce i Europie - strona opisuje polskie i europejskie szlaki wodne, udostępnia mapy i zdjęcia dróg wodnych. Ma ułatwić wymianę, publikację i udostępnianie informacji, zbieranie artykułów o śródlądowych drogach wodnych.

  Data dodania: 17 12 2007 ·
 • Czarter Mazury

  Czarter Mazury

  Zastanawiasz się jak spędzić urlop? Przyjedź na Mazury ! Proponuję Ci aktywny wypoczynek na wodzie. Zarezerwuj dobry jacht i odpoczywaj na Mazurach. Czarter jachtów to sposób na realizację waszych żeglarskich marzeń.Zapewniamy serwis techniczny na szlaku wielkich jezior mazurskich.Wszystkie nasze jachty ubezpieczone są w pełnym zakresie.Dodatkowo oferujemy darmowy parking dla naszych czarterowiczów.

  Data dodania: 01 05 2010 ·