Juma Lampy - lampy kryształowe

Juma Lampy - lampy kryształowe Jako producent wysokiej jakości mosiężnych lamp kryształowych działamy na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. W naszej ofercie znajduje się około pięciuset wzorów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Ponadto realizujemy zamówienia według projektów indywidualnych. Naszą specjalnością jest produkcja lamp gabarytowych. Do tej pory rozświetliliśmy między innymi wnętrza pałacu w Kamieniu Śląskim, część bazyliki w Licheniu, salę balową zamku w Sieniawie
k. Łańcuta, sale balowe warszawskich hoteli Boss i Radisson oraz wiele innych obiektów sakralnych, restauracyjnych, hotelowych, jak również domy prywatne.

Szczegóły strony www.jumalampy.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety

  Producent oświetlenia: lampy, żyrandole, kinkiety

  Producent - lampy mosiężne. Oprawy oświetleniowe (żyrandole, kinkiety) z mosiądzu. Renowacja starych, zabytkowych lamp mosiężnych. Oferta to ok 50 wzorów.

  Data dodania: 09 08 2005 ·
 • BALLOONS.com.pl - balony, balon, balony reklamowe, balony z nadrukiem, nadruki na balonach, balony h

  BALLOONS.com.pl - balony, balon, balony reklamowe, balony z nadrukiem, nadruki na balonach, balony h

  Nasza firma oferuje wielobarwne nadruki na balonach lateksowych w najnowszej światowej technologii. Dzięki dużym mocom przerobowym jesteśmy w stanie drukować zlecenia w niemalże ekspresowych terminach wykonania.

  Data dodania: 11 03 2009 ·
 • Now-Met :: konstrukcje stalowe

  Now-Met :: konstrukcje stalowe

  Firma „NOW-MET” została założona w 1983 r. w Dobrym Mieście Specjalizujemy się w wykonawstwie: obręczy do ciągników rolniczych, maszyn rolniczych, wózków widłowych, motocykli, konstrukcji stalowych

  Data dodania: 29 06 2009 ·
 • MKWoodland - Ekskluzywne lampy, lampy japońskie

  MKWoodland - Ekskluzywne lampy, lampy japońskie

  Oferujemy najwyższej jakości ekskluzywne lampy orientalne, lampy japońskie, lampy dekoracyjne, lampki nocne, kinkiety i drewniane lampiony - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wyjątkowe i oryginalne, stylowe drewniane lampy stojące, podłogowe, lampy wiszące, lampki nocne, lampy egzotyczne. Nasze lampy zaprojektowane są tak, aby pasowały do każdego typu wnętrz. Produkcja i sprzedaż – Zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2009 ·
 • Lampy drewniane

  Lampy drewniane

  Jesteśmy firmą, która postawiła sobie za zadanie utworzenie najlepszego oświetlenia. Innego niż jakiekolwiek dostępne oferty przedstawiane na rynku.
  Wiążemy dziką naturę z nowoczesnymi pomysłami technicznymi, co stwarza unikalny kontrast oraz niesłychany, unikalny styl. Dzięki temu światło w waszym mieszkaniu, biurze i restauracji nabierają zupełnie innego wymiaru. Lampy Lumen-Luks nie są standardowymi oświetleniami, lecz swoistym artystycznym rękodziełem.
  Wytwarzamy je z najwyższej jakości materiałów, tworząc produkty najwyższej klasy.
  Nasze Żyrandole produkowane są ręcznie, a do produkcji każdej z lamp przykładamy indywidualny nacisk. Dzięki temu macie Państwo świadomość, że nasze lampki są oryginalne i niepowtarzalne w swoim zakresie.
  Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów i z chęcią realizujemy zamówienia niestandardowe.
  Każdy nośnik oświetlenia jest unikalny. Zatem produkowanie jego jest osobno uzgadniane z klientem telefonicznie bądź mailowo.
  Mamy także gotowe zestawy lampek, które możecie u nas zakupić.
  Posiadane przez nas nośniki oświetlenia zrobione są z drewna dębu lub bukowego. Drewno jest chowane w suszarni, a każde z jego elementów jest unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
  Każdy z wiszących nośników oświetlenia zawieszony jest na łańcuchach bądź linach stalowych.

  Data dodania: 29 07 2010 ·