Jolanta Berezowska

Jolanta Berezowska Lekarz psychiatra, terapeuta z ponad dwudziestoletnią praktyką. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1978 roku. Pracuje w AOP na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegóły strony berezowxska.info:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fototerapia

  Fototerapia

  Depresja sezonowa, zwana również depresją zimowąto rodzaj depresji, której można przeciwdziałać.Tutaj dowiesz się co to jest fototerapia, poznaszmetody walki z depresją, otrzymasz poradę od lekarza.

  Data dodania: 20 12 2005 ·
 • IPP Bebia :: internetowy psycholog :: e-psycholog

  IPP Bebia :: internetowy psycholog :: e-psycholog

  IPP Bebia to poradnia psychologiczna w Internecie. Bezpiecznie, anonimowo oraz wygodnie - bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś przygnębiony, smutny i szukasz pomocy psychologa - skorzystaj z naszej pomocy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 06 2009 ·
 • Psychoterapia - Gabinet Joanny Sadowskiej

  Psychoterapia - Gabinet Joanny Sadowskiej

  Psycholog Joanna Sadowska, psychoterapia indywidualna, konsultacje, psychoterapia par, depresja, zaburzenia lękowe, Warszawa, ul. Widok 5/7/9 lok. 213, tel 0608526604.

  Data dodania: 24 06 2009 ·
 • Coaching i Terapia Systemowa

  Coaching i Terapia Systemowa

  Terapia systemowa i coaching są pomocą dla człowieka, który ma problem w relacjach ze swoim otoczeniem, chciałby lepiej realizować swoje cele, osiągać szczęście w życiu.

  Data dodania: 30 08 2009 ·
 • Psychoterapia w Warszawie

  Psychoterapia w Warszawie

  Jak wszyscy wiedzą, życie to nie tylko radosne chwile, w których czujemy spełnienie, szczęście, w których z optymizmem patrzymy w przyszłość. Życie to także momenty zwątpienia, smutku, żalu, w których następują zachwiania emocjonalnej równowagi, wewnętrzne konflikty oraz motywacje, z którymi nie potrafimy sobie dać rady w samotności, a naszą głowę zaprzątają myśli, które utrudniają nam funkcjonowanie w pracy, w rodzinie, w otaczającym nas świecie. Te i inne problemy pomoże rozwiązać psychoterapia na Terenia miasta Warszawa. Nasz ośrodek współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie psychoterapii, którzy bardzo skrupulatnie rozpatrują każdy jeden przypadek i do niego indywidualnie dopasowują formę stosowanej pomocy. Oferujemy spotkania grupowe oraz indywidualne, w zależności od potrzeby, z częstotliwością co dziesięć bądź co czternaście dni.

  Data dodania: 29 12 2011 ·