Ital Truck

Ital Truck Samochody dostawcze i ciężarowe Iveco Daily oraz Iveco Eurocargo są dość często spotykane na polskich drogach gdyż mają one znaczny udział pośród pojazdów ciężarowych i dostawczych używanych we flotach polskich przedsiębiorstw transportowych, produkcyjnych i usługowych. W ich użytkowaniu znajdują się jednakowo najnowsze jak również wcześniejsze generacje tych samochodów, których eksploatacja wiąże się z koniecznością okresowego nabywania części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Zwłaszcza do firm korzystających z tych aut (oraz innych pojazdów produkcji włoskiej) skierowana jest oferta sklepu internetowego www.italtruck.pl administrowanego przez firmę Auto Maximus z Kobióra. Wybór oferty sklepu podzielony jest na przejrzyste kategorie, za sprawą których intuicyjnie doszukasz się poszukiwanych części zapasowych. Istnieje możliwość sprowadzenia akcesoriów, których w danym momencie nie ma na stanie (a które są ci potrzebne), jak również odbioru w sklepie stacjonarnym w Kobiórze koło Tychów.

Szczegóły strony www.italtruck.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opony zimowe

  Opony zimowe

  Opony24h - sklep internetowy. Opony, felgi, super ceny! W ofercie - opony zimowe, letnie, osobowe, dostawcze, 4x4, alufelgi.

  Data dodania: 02 08 2005 ·
 • Wszystko do Twojego samochodu

  Wszystko do Twojego samochodu

  Szeroka gama artykułów motoryzacyjnych dla amatorów, hobbystów i mechaników. Oferujemy: chemia samochodowa, akcesoaria do wnętrz oraz wiele więcej.

  Data dodania: 16 08 2005 ·
 • Akcesoria samochodowe

  Akcesoria samochodowe

  Oferujemy Państwu najlepsze na rynku akcesoria samochodowe takie jak lampy, lusterka czy gałki zmiany biegów. Nasze produkty to nie tylko najwyższa jakość, ale też przystępna cena.

  Data dodania: 16 07 2007 ·
 • Osprzęt elektryczny, LUVEN, oświetlenie białystok

  Osprzęt elektryczny, LUVEN, oświetlenie białystok

  Osprzęt elektryczny to coś, co na pewno przyda się każdemu budowlańcowi, a w szczególności elektrykom, którzy odpowiadają za montaż i prawidłowe, a przede wszystkim bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej. To przede wszystkim różnego rodzaju przewody, końcówki, gniazdka i wyłączniki, czyli po prostu elementy instalacji elektrycznych. Są to również różnego rodzaju źródła światła, które zapewniają jasność pomieszczeń, jak również rozświetlenie mroku na zewnątrz. Jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny znajdziemy ogromną różnorodność, ponieważ na rynku istnieje wiele producentów sprzętu elektrycznego, który wciąż starają się jeszcze bardziej udoskonalić swoje produkty. Osprzęt elektryczny to również różnego rodzaju elektronarzędzia, które ułatwiają pracę przede wszystkim budowlańcom, ale także osobom w wielu różnych branżach. W sklepach elektrycznych znajdziemy również osprzęt elektryczny, który jest materiałami eksploatacyjnymi instalacji elektrycznej i urządzeń działających na prąd. Są to różnego rodzaju bezpieczniki i transformatory, a także żarówki, zarówno te zwykłe, jak i energooszczędne.

  Data dodania: 24 07 2009 ·
 • Materiały lakiernicze APP - sklep internetowy

  Materiały lakiernicze APP - sklep internetowy

  Jedyny tak dobrze wyposażony sklep internetowy - poświęcony lakiernictwu samochodowemu. Setki produktów niezbędnych każdemu profesjonaliście w procesie lakierowania samochodu. Szpachlówki różnego rodzaju przeznaczone do konkretnych potrzeb klienta wykończeniowe, na tworzywo, z włóknem szklanym, light - superlekkie, uniwersalne wypełniające. Dodatkowo szeroka gama podkładów lakierniczych o różnym zastosowaniu.

  Wszystkie nasze produkty są starannie przetestowane i sprawdzone dzięki czemu osiągniesz pełnię zadowolenia z zakupów w naszym sklepie. Nie sprzedajemy produktów "noname" . Zamiast tego proponujemy ci materiały czołowych producentów oraz firm będących gwarantem 100 % jakości . Jednocześnie staramy się zapewnić ci dostęp do najlepszych cen i wciąż ulepszamy nasze oferty. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów - dlatego dbamy o dobry kontakt oraz szeroką informację o produktach i technologiach, które oferujemy.

  Nasz sklep oferuje pełną gamę produktów Auto-Plast Produkt (APP) stanowiących bogatą ofertę narzędzi lakierniczych oraz wysokiej jakości materiałów i produktów lakiernictwa samochodowego.

  Data dodania: 27 08 2010 ·