Gry i zabawy

Gry i zabawy Zabawki i zabawa mają wiele funkcji. Podstawową jest nauka. Dzieci bawiąc się, wykształcają w sobie umiejętności potrzebne w dorosłym życiu. Na przykład dziewczynka opiekująca się lalką bawiąc się "w dom" przygotowuje się do roli matki.

Szczegóły strony www.zabawkionline.com:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyty mieszkaniowe

  Kredyty mieszkaniowe

  Max Doradztwo Finansowe oferuje: kredyty budowlano-hipoteczne dla firm, pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości komercyjnych, kredyty inwestycyjne, leasing nieruchomości,

  Data dodania: 13 02 2006 ·
 • Flasz mob

  Flasz mob

  Jak powszechnie wiadomo, dobra zabawa jest bardzo zaraźliwa. Widząc, że ktoś inny bard

  Data dodania: 18 01 2008 ·
 • tanie rozmowy

  tanie rozmowy

  Telefonia internetowa IPFON - VoIP to tanie połączenia bez abonamentu oraz darmowe rozmowy, sprawdź ile możesz zaoszczędzić. Po co masz przepłacać? Wyierz wysokiej jakości i tanie rozmowy.

  Data dodania: 06 01 2008 ·
 • SKNZ.pl - Studenckie Koło Naukowe ZARZĄDZANIE, AGH

  SKNZ.pl - Studenckie Koło Naukowe ZARZĄDZANIE, AGH

  Prezentujemy Studenckie Koło Naukowe "Zarządzanie" działające przy Katedrze Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle na Wydziale Górnictwa i Geoinźynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

  Data dodania: 14 12 2008 ·
 • Fotografia portertowa, fotograf dziecięcy,

  Fotografia portertowa, fotograf dziecięcy,

  Nie wszystkie pary przykładowo chcą mieć samochód ujęty na zdjęciach. Są ludzie, którzy uważają, że samochód do ślubu nie jest wcale istotnym elementem i dlatego nie zwracają oni na niego większej uwagi. Dlatego też nie chcą oni, aby znalazł się on na zdjęciach. Wszystko zależy od nas i tego co chcemy mieć.

  Data dodania: 27 12 2009 ·