Gry Freeware

Gry Freeware Gry freeware ze strony autora oprogramowania - SoftDarek. Gry przygodowe, zręcznościowe i logiczne. Nie maja dużych wymagań sprzętowych, działają na każdym komputerze z systemem Windows.

Szczegóły strony freeware.info.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Ostrołęka

  Angielski Ostrołęka

  Angielski dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych.Kursy maturalne, FCE, Business English. 100 godzin kursu w Szkole + do 250 godzin w Domu!

  Data dodania: 07 10 2007 ·
 • wycieczki online

  wycieczki online

  Wycieczki online, Egipt, Włochy, Cypr, inne

  Data dodania: 01 02 2008 ·
 • kariera kobiety

  kariera kobiety

  Portal dla kobiet liderek. Rozmawiaj i ucz się od kobiet, które osiągnęły sukces i z chęcią Ci pomogą. Dowiedz się czego tak naprawde potrzebujesz i jakie poglądy są Ci potrzebne. Stań się kobietą liderem. Zbuduj silny związek ze swoim partnerem, oparty na miłości, przestań żyć w toksycznym związku bez przyszłości.

  Data dodania: 15 04 2008 ·
 • Świat dyplomów

  Świat dyplomów

  Oferujemy oryginalne dyplomy szkolne, uniwersalne, sportowe, listy gratulacyjne i pochwalne, dyplomy wzorowego ucznia oraz certyfikaty i kartki świąteczne-gwarantujemy unikalne wzory projektów i ich wysoką jakość.

  Data dodania: 22 08 2008 ·
 • obrazy olejne

  obrazy olejne

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę ram, luster oraz obrazów olejnych. Oferowane przez nas obrazy są ręcznie malowanymi kopiami, najczęściej malarstwa polskiego i europejskiego. Ramy w które są oprawione obrazy i lustra, są ramami drewnianymi, ozdoby wykonane są z masy ramiastkiej. Ramy pozłacane są szlagmentalem, i patynowane.

  Data dodania: 02 06 2009 ·