Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe GIFT STAR. Czołowy producent i eksporter oferuje smycze, logosmycze reklamowe, kubki, paski reklamowe do spodni, koszulki, paski z nadrukiem, gadżety reklamowe, zawieszki i inne upominki.

Szczegóły strony www.giftstar.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nieruchomości komercyjne

  Nieruchomości komercyjne

  As-Bud Warszawa. Pośrednictwo w obrocie - nieruchomości komercyjne. Wynajem i sprzedaż - działki, biura, grunty inwestycyjne, lokale, biurowce do wynajęcia.

  Data dodania: 09 08 2005 ·
 • Audio Arch

  Audio Arch

  Przegrywanie, kopiowanie nagrań z kaset audio i taśm magnetofonowych na płyty CD-R, DVD. Mastering - czyszczenie nagrań z trzasków i szumów.

  Data dodania: 20 12 2005 ·
 • Usługi windykacyjne

  Usługi windykacyjne

  Windykacja czyli jak odzyskać dług od dłużnika, na stronie znajdą Państwo praktyczne porady jak skutecznie odzyskać dług, zarówno samemu jak i za pomocą firmy windykacyjnej. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 09 2009 ·
 • Place zabaw

  Place zabaw

  Jak powinny wyglądać fajne place zabaw? Przede wszystkim powinny być urozmaicone. Nie może być tak, że place zabaw nastawione są tylko na zajęcie dzieci w wieku na przykład od trzeciego roku życia. Przecież place zabaw same w sobie mają już cel służyć wszystkim praktycznie dzieciom. Dlatego też, kiedy ktoś myśli o postawieniu nowego placu, warto pomyśleć o tym, że na taki plac będą chciały przychodzić matki z jak najmniejszymi dziećmi. Po pierwsze więc porządne place zabaw powinny mieć miejsca przeznaczone na zabawę z dzieckiem. Mogą być to chociażby duże huśtawki, na których siadają rodzice trzymając dziecko na kolanach. Z drugiej natomiast strony musza być także atrakcje dla dzieci starszych, które są w stanie same rozwijać swoje zdolności fizyczne. Jak więc widzimy place zabaw przeznaczone są dla każdego, kto ma dziecko.

  Data dodania: 11 12 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.