fun-park.pl - portal rozrywkowy

fun-park.pl - portal rozrywkowy Paintball, quady nurkowanie o wszystkim dowiesz się u nas!!! fun-park.pl portal dla ludzi aktywnych i lubiących adrenaline serdecznie zapraszam !!!!!!

Szczegóły strony www.fun-park.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żeglarstwo, jachty, szanty

  Żeglarstwo, jachty, szanty

  zegluj.net - Dobry portal żeglarski, katalog stron żeglarskich, żeglarskie forum dyskusyjne, darmowe ogłoszenia żeglarskie, jachty, szanty, żeglarstwo śródlądowe i morskie.

  Data dodania: 21 11 2005 ·
 • Kurnik na żywo

  Kurnik na żywo

  Turnieje kurnik na żywo w gry planszowe i karciane: makao 3-5-8 tysiąc brydż kanasta kierki szachy warcaby literaki ;-) w różnych miastach Polski.

  Data dodania: 06 03 2006 ·
 • Rekreacja, aktywny wypoczynek, sprzęt sportowy - SportowyStyl

  Rekreacja, aktywny wypoczynek, sprzęt sportowy - SportowyStyl

  Korzystanie z windy to konieczność a najdłuższy odcinek, jaki pokonujesz, to z domu do samochodu? Czas to zmienić. Zacznij aktywnie wypoczywać. Rozpocznij od rekreacyjnego uprawiania sportów letnich lub zimowych. Zasmakuj w kolarstwie górskim lub bieganiu. W zimie uprawiaj sporty zimowe. Szeroką ofertę mają liczne kluby fitness, gdzie pod okiem instruktora będziesz aktywnie wypoczywał podczas złej pogody. Lecz zanim rozpoczniesz przygodę ze sportem, odwiedź www.SportowyStyl.com.pl, gdzie znajdziesz wiele informacji potrzebnych do rozpoczęcia przygody z sportem: spis sklepów sportowych, które posiadają w swojej ofercie szeroki wachlarz najwyższej jakości odzieży sportowej. Będziesz mógł także zapoznać się z ofertą sprzętu sprzętu sportowego.Aktywny wypoczynek poprawi jakość Twojego życia

  Data dodania: 01 07 2009 ·
 • OLS-profesjonalne przygotowanie imprez

  OLS-profesjonalne przygotowanie imprez

  Szanowni Państwo, "OLS" - zajmuje się społecznym organizowaniem imprez sportowych, muzycznych, rekreacyjnych, wyborów miss dla pracowników Waszych firm.Nasza siedziba mieści się w Ostrołęce.Celem naszym jest propagowanie idei czynnej rekreacji i sportu amatorskiego.Dlatego też, organizowane przez nas imprezy posiadają charakter czysto amatorski i skierowane są wyłącznie do prawdziwych miłośników rekreacji i aktywnego wypoczynku."OLS" od lat specjalizuje się w organizacji rozgrywek rekreacyjnych dla pracowników firm, instytucji itp. w piłce siatkowej, piłce nożnej, koszykówce itd. Turnieje te noszą miano Ligi ALS, OLS i stanowią gruntowną podstawę "OLS". W każdej edycji lig "OLS" uczestniczy kilkadziesiąt drużyn a od początku jej istnienia już wystąpiło ponad kilkaset osób.Reprezentowały one zarówno wielkie jak i małe prywatne firmy."OLS" zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych takich jak:. festyny sportowo - rekreacyjne. turnieje branżowe w różnych dyscyplinach sportowych. imprezy integracyjne

  Data dodania: 15 09 2009 ·
 • Kalendarz Kibica

  Kalendarz Kibica

  Kalendarz kibica - terminarz imprez sportowych, terminy meczów, zawodów, wyścigów oraz innych wydarzeń sportowych

  Data dodania: 20 10 2009 ·