Franczyza

Franczyza Dla firm poszukujących szybkiego rozwoje sieci swoich usług lub sprzedaży PROFIT system oferuje doradztwo z dziedziny franaczyzy. Oprócz doradztwa firma PROFIT system przygotowuje tak zwane pakiety franczyzowe. Mogą one zawierać projekt umowy franczyzowej, model biznesu, podręczniki biznesowe i prospekty. Firma PROFIT system, oferuje swe usługi na rynku konsultingowym od 1998 roku co gwarantuje profesjonalizm usług.

Szczegóły strony profitsystem.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pożyczki akcje bank pko sa

  Pożyczki akcje bank pko sa

  Pożyczki pod zastaw akcji pracowniczych: bank PKO BP s.a., bank Pekao s.a., PGNiG s.a., Polmos Bialystok s.a.

  Data dodania: 21 10 2005 ·
 • Punkt oplat

  Punkt oplat

  U nas najtaniej opłacisz swoje rachunki, nie przepłacaj. Oferta współpracy, o firmie.

  Data dodania: 23 10 2005 ·
 • Fotografia - Sylwia Mużyło Kuryłowicz

  Fotografia - Sylwia Mużyło Kuryłowicz

  Sylwia Mużyło Kuryłowicz – grafik, fotograf, projektant. Wykonuję fotografię dla firm i dla osób prywatnych. Na zamówienie przygotowuję portfolio i fotografie katalogowe.

  Data dodania: 08 03 2006 ·
 • Tłumaczenia język arabski - tłumacz przysięgły Warszawa

  Tłumaczenia język arabski - tłumacz przysięgły Warszawa

  Dr Marcin Grodzki. Sporządzam tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka arabskiego (pisemne, ustne, konsekutywne i symultaniczne), bez ograniczenia co do dziedziny i zakresu.

  Oferuję też tłumaczenia w kombinacjach: angielski-arabski-angielski, francuski-arabski, niemiecki-arabski.

  Zajmuję się tłumaczeniami arabskimi od od 2002 roku.

  Numer uprawnień tłumacza przysięgłego z języka arabskiego 14/2009.

  Mam ważny Certyfikat Bezpieczeństwa stopnia NATO Secret.

  Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu dla polskich i arabskich oficjalnych wizyt rządowych, grup parlamentarnych, biznesowych, studyjnych wizyt dziennikarskich, organizacji pozarządowych w Polsce i zagranicą.

  Współpracuję z agencjami tłumaczeń.

  Data dodania: 13 08 2010 ·
 • Faktoring dla każdego - AOW

  Faktoring dla każdego - AOW

  AOW Faktoring S.A. na rynku istnieje
  od 1993 roku. Jest jedną z najstarszych firm w tej branży i jedną z pierwszych niezależnych od żadnych instytucji finansowych firm faktoringowych. Swoją ofertę dostosowuje zarówno do małych przedsiębiorstw ale także mikro firm i średnich przedsiębiorstw. Oferta firmy AOW jest przejrzysta i elastyczna. Zajmuje się różnymi odmianami faktoringu: z regresem, bez regresu, eksportowym czy zamówieniowym. Firma AOW wykupuje także pojedyncze wierzytelności i daje w szybkim czasie możliwość korzystania ze środków czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. Współpracę zacząć może każdy, także przedsiębiorstwa które niedawno rozpoczęły swoją działalność, nie jest także ustalone jaki najmniejszy obrót powinna mieć firma. Podpisana umowa nie jest czasowa, można od niej odstąpić z 14 dniowym wyprzedzeniem. Nie doliczane są także żadne dodatkowe koszty za rezygnacji ze współpracy, rozpatrywanie wniosków, ocenę wiarygodności kontrahentów czy przedłużenie umowy. Spójrz jak w szybki i prosty sposób możesz polepszyć swoją płynność finansową!

  Data dodania: 18 06 2018 ·