Elektrowibratory

Elektrowibratory Produkcja wibratorów przemysłowych, budowlanych, pneumatycznych. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.vibra.com.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kamieniarstwo kamień kominki piaskowiec

  Kamieniarstwo kamień kominki piaskowiec

  Kamieniarstwo Pawlik oferuje :kamień naturalny piaskowiec, kamień ogrodowy, kamień elewacyjny, wyrobyz kamienia, kominki z kamienia naturalnego

  Data dodania: 02 04 2006 ·
 • Usługi remontowe, systemy alarmowe i cctv, osuszan

  Usługi remontowe, systemy alarmowe i cctv, osuszan

  Firma nasza przeprowadza osuszanie budynków metodą iniekcji, kompleksowe remonty, malowanie klatek schodowych remonty i wymiana więźby dachowej na dachach płaskich. Wykonujemy także instalacje systemów telewizji przemysłowej i alarmów.

  Data dodania: 13 04 2008 ·
 • Hydro-Bud - usługi minikoparkzą, minikoparki kalisz

  Hydro-Bud - usługi minikoparkzą, minikoparki kalisz

  Firma Hydro-Bud oferuje usługi minikoparką 1, 7T i koparką 14T. Wykonujemy wykopy pod kable, wodociągi, kanalizacje itp. Zapewniamy usługi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Realizujemy różnorodne zlecenia od wykopów pod kable energetyczne, telefoniczne i inne instalacje typu kanalizacja zewnętrzna, sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne. Zapewniamy precyzyjne i fachowe wykopy.

  Data dodania: 13 03 2009 ·
 • Płytki polerowane

  Płytki polerowane

  Zuzenti Ciechanów - oferuje kamień i granit. W ofercie schody granitowe, płytki polerowane i płomieniowane, parapety granitowe. Granit to idealny materiał budowlany. Zapraszamy po kamień, płytki polerowane i granitowe, parapety i schody granitowe. Zuzenti Ciechanów.

  Data dodania: 20 10 2009 ·
 • Przybyła - naprawa komina w Oświęcimiu

  Przybyła - naprawa komina w Oświęcimiu

  Sprawne odprowadzanie spalin przez przewód kominowy jest kluczowym elementem instalacji grzewczej w każdym budynku. Nieszczelny przewód kominowy może być źródłem licznych zagrożeń dla życia znajdujących się w budynku osób. Na szczęście dzięki firmie budowlanej Pana Przybyły z Pszczyny możesz zaradzić temu w ciągu zaledwie jednego dnia. Tylko tyle trzeba by fachowy zespół specjalistów dokonał wymaganych napraw. Prace jakie mogą być wykonane w celu naprawy komina to m.in. przemurowanie lub postawienie nowego komina, uszczelnianie (szlamowanie), frezowanie czy wypalanie smoły z przewodu kominowego. W razie potrzeby możliwy jest także montaż wkładu kominowego (niezbędnego przy ogrzewaniu gazowym). Firma operuje na terenie woj. śląskiego, a także w Oświęcimiu – dojazd do klienta gratis.

  Data dodania: 08 10 2015 ·