EKO-KOM - wierzba energetyczna

EKO-KOM - wierzba energetyczna EKO-KOM uprawy i metod zastosowania wierzby Salix. Sadzonki produkowane wyłącznie z własnych plantacji. Zakładamy plantacje, doradzamy, sprzedajemy.

Szczegóły strony www.ekokom.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Borówka amerykańska

  Borówka amerykańska

  Gospodarstwo Ogrodnicze Justyny i Krzysztofa Jarosińskich wita i zaprasza do współpracy. W naszej ofercie: borówka amerykańska oraz sadzonki kwalifikowane

  Data dodania: 10 10 2005 ·
 • Hurtownia nasiona rolnictwo sadzonki nasiennictwo

  Hurtownia nasiona rolnictwo sadzonki nasiennictwo

  Hurtownia nasion LUTY JACEK. Pobiednik Wielki 46, 32-126 IGOŁOMIA. Szeroka oferta nasion warzyw gruntowych, szklarniowych oraz innych artykułów do produkcji rolnej. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2005 ·
 • PHU KRIS Warszawa - Nawadnianie, Art. Techniczne

  PHU KRIS Warszawa - Nawadnianie, Art. Techniczne

  Firma oferuje artykuły do automatycznego nawadniania oraz artykuły techniczne i gumowe

  Data dodania: 02 03 2006 ·
 • borówka

  borówka

  Borówka wysoka, borówka amerykańska znajdują się w asortymencie Gospodarstwa Szkółkarsko-Sadowniczego Krzysztof Soska. Gospodarstwo oferuje tylko wysokiej jakości krzewy borówkowe.

  Data dodania: 31 03 2008 ·
 • firmy ogrodnicze

  firmy ogrodnicze

  Misją serwisu FloraPlanet.pl jest koncentracja w jednym miejscu jak największej liczby firm o tematyce związanej z ogrodnictwem, co w znaczącym stopniu ułatwi wyszukującym wybór interesujących ofert w wybranym mieście lub regionie. FloraPlanet.pl jest jedną z najprężniej rozwijających się internetowych baz o profilu ogrodniczym. Serwis posiada mnóstwo nowatorskich rozwiązań, jest niesłychanie efektywny, komfortowy dodatkowo nietrudny w obsłudze dla statystycznego użytkownika.

  Data dodania: 08 11 2009 ·