Edukacja dla każdego - szkoły, kursy, uczelnie

Edukacja dla każdego - szkoły, kursy, uczelnie W Portalu znaleźć można: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, wyższe uczelnie oraz wiele innych placówek zw. z edukacją.

Szczegóły strony www.edukacjapl.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wszystko o niczym, czyli nic o wszystkim

  Wszystko o niczym, czyli nic o wszystkim

  Strona poświęcona wyszukiwaniu rodziny i bliskich, parapsychologii, zjawiskom paranormalnym i nnym proponowanym przez odwiedzających.Porady, to też bardzo szeroki temat na naszej stronie.

  Data dodania: 01 01 2007 ·
 • Nauka i edukacja - publikacje ebook

  Nauka i edukacja - publikacje ebook

  Eduskrypt.pl - platforma edukacyjno-naukowa zapewniająca szybki dostęp do profesjonalnych materiałów edukacyjnych oraz naukowych w postaci ebook

  Data dodania: 08 05 2007 ·
 • e-dukacja bezpłatne szkolenia dla farmaceutów

  e-dukacja bezpłatne szkolenia dla farmaceutów

  e-dukacja jedyny w Polsce farmaceutyczny portal szkoleniowy współpracujący zarówno z Okręgowymi jak i Naczelną Izbą Aptekarską oraz Centrum Szkolenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, oferujący bezpłatne kursy, szkolenia oraz punkty szkoleniowe w ramach szkolenia ustawicznego farmaceutów

  Data dodania: 04 05 2008 ·
 • Slownik

  Slownik

  Helpi jest słownikiem internetowym pozwalającym na tłumaczenie słów z języków: angielski, niemiecki i holenderski oraz z polskiego na wymienione wcześniej języki. Słownik posiada stałych użytkowników i staje się on coraz bardziej popularny wśród słowników online.

  Data dodania: 21 10 2009 ·
 • Dotacje PUP

  Dotacje PUP

  Jeśli chciałbyś pozyskać dofinansowanie na uruchomienie działalności gospodarczej to ten portal jest najciekawszym miejscem by pozyskać wiadomości na ten temat.
  Istotą egzystencji tego portalu jest przedstawienie najbardziej wiarygodnych oraz najważniejszych wiadomości dla osób ubiegających się otrzymać kasę na uruchomienie swojej działalności lub przedsiębiorstwa.
  Głównymi źródłami dofinansowania opisywanymi na naszym serwisie internetowym są środki finansowe z PUP, PFRON’u oraz działania 6.2 z funduszy Unii Europejskiej.
  Znajdziesz tutaj wiadomości, które ciężko jest czasami odnaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej bądź też w innych portalach informacyjnych.
  Dowiesz się tu jakie instytucje odbiera podania o pozyskanie dotacji na start działalności gospodarczej, o jakie dofinansowanie najskuteczniej będzie się Tobie starać oraz na jakie kwoty pieniężne i gdzie możesz liczyć.
  Wszystko opisane jest w sposób profesjonalny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
  Odszukasz tu również niektóre potrzebne formularze do wypełnienia, regulaminy oraz przekierowania do urzędów i instytucji pobierających wnioski na dofinansowania oraz wiadomości o tym jak rozpisać właściwy biznesplan.
  Także dowiesz się na co możesz przeznaczyć środki kapitałowe z uzyskanej dotacji na start działalności gospodarczej.

  Data dodania: 29 07 2010 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.