Dotacje PUP

Dotacje PUP Jeśli chciałbyś pozyskać dofinansowanie na uruchomienie działalności gospodarczej to ten portal jest najciekawszym miejscem by pozyskać wiadomości na ten temat.
Istotą egzystencji tego portalu jest przedstawienie najbardziej wiarygodnych oraz najważniejszych wiadomości dla osób ubiegających się otrzymać kasę na uruchomienie swojej działalności lub przedsiębiorstwa.
Głównymi źródłami dofinansowania opisywanymi na naszym serwisie internetowym są środki finansowe z PUP, PFRON’u oraz działania 6.2 z funduszy Unii Europejskiej.
Znajdziesz tutaj wiadomości, które ciężko jest czasami odnaleźć w Biuletynach Informacji Publicznej bądź też w innych portalach informacyjnych.
Dowiesz się tu jakie instytucje odbiera podania o pozyskanie dotacji na start działalności gospodarczej, o jakie dofinansowanie najskuteczniej będzie się Tobie starać oraz na jakie kwoty pieniężne i gdzie możesz liczyć.
Wszystko opisane jest w sposób profesjonalny, ujmujący rzeczowo traktowany temat.
Odszukasz tu również niektóre potrzebne formularze do wypełnienia, regulaminy oraz przekierowania do urzędów i instytucji pobierających wnioski na dofinansowania oraz wiadomości o tym jak rozpisać właściwy biznesplan.
Także dowiesz się na co możesz przeznaczyć środki kapitałowe z uzyskanej dotacji na start działalności gospodarczej.

Szczegóły strony www.pierwszadotacja.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ELEKTRONIKA

  ELEKTRONIKA

  elektronika dla wszystkich

  Data dodania: 09 03 2006 ·
 • Encyklopedia minerałów

  Encyklopedia minerałów

  Serwis przedstawia najważniejsze minerały występujące w ludzkim organizmie wraz z opisem ich cech i pełnionych funkcji. Zawarty jest także opis najczęstszych objawów braku lub niedoboru danego minerału oraz lista produktów spożywczych, w których występuje w większych ilościach.

  Data dodania: 24 11 2007 ·
 • Prawo i edukacja

  Prawo i edukacja

  Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe przygotowujące do matury, do egzaminów, podnoszące poziom wiedzy z zakresu matematyki, WOS, języka angielskiego, poszczególnych gałęzi prawa.Naukę gry w szachy. Wiele innych usług. Szczegóły znajdują się na naszej stronie.

  Data dodania: 31 05 2008 ·
 • Edukacja

  Edukacja

  Edukacja.net - studia, uczelnie, szkoły, nauka, stypendia - Portal edukacyjny dla maturzystów i osób, poszukujących studiów lub szkoły policealnej po liceum lub technikum. Serwis skierowany również dla nauczycieli i pracowników uczelni. Co nowego w oświacie, testy predyspozycji?

  Data dodania: 10 03 2009 ·
 • matematyka

  matematyka

  Witryna poświęcona matematyce, wszystkie działy i poziomy, a w szczególności: rozwiązania zadań z analizy atematycznej, rachunku prawdopodobieństwa, kombinatoryki itd.. Zapraszamy !!!

  Data dodania: 28 12 2009 ·