DORADZTWO DLA CUDZOZIEMCÓW

DORADZTWO DLA CUDZOZIEMCÓW Pomożemy cudzoziemcy uzyskać zezwolenie na pracę oraz zezwolenie na mieszkanie. Ułatwimy założenie firmy. Pomagamy zalegalizować pobyt stały i osiedlenie.

Szczegóły strony www.polin.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnik prawny.

  Poradnik prawny.

  Serwis prawny poświęcony rozwodowi i separacji. Pytania i odpowiedzi związane z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodu lub separacji.

  Data dodania: 20 08 2005 ·
 • Forum Odszkodowań i Prawa KRONN

  Forum Odszkodowań i Prawa KRONN

  Forum poruszające tematykę dochodzenia odszkodowań przez osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych oraz szeroko rozumianą tematykę prawną. Forum jest własnością KRONN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

  Data dodania: 03 06 2009 ·
 • Kancelaria Adwokacka w Poznaniu - Arkadiusz Jaskuła

  Kancelaria Adwokacka w Poznaniu - Arkadiusz Jaskuła

  Arkadiusz Jaskuła, Adwokat prowadzący sprawy głównie w Poznaniu i Szczecinie, ale również w innych częściach Polski, poleca usługi prawne klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i stowarzyszeniom lub fundacjom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

  Szeroki zakres oferty skierowany jest w szczególności dla przedsiębiorców z branży:
  * architektonicznej i budowlanej;
  * obrotu i zarządzania nieruchomościami;
  * windykacyjnej i egzekucyjnej;
  * medycznej, farmaceutycznej;
  * ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej;
  * transportowej i turystycznej;
  * handlu i usług zagranicznych;
  * i innych.

  W każdej sprawie wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

  Data dodania: 04 11 2010 ·
 • Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Adwokat wToruniu i Grudziądzu - Kancelaria Prawna

  Kancelaria Adwokata Jakuba Kamińskiego to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna firma prawnicza, której celem jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie oraz ochrona interesów klientów w każdej sprawie.
  Kancelaria koncentruje się na obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, w tym spółek handlowych.
  Biuro zajmuje się zastępstwem procesowym, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych oraz doradztwem w zakresie tworzenia umów oraz sporządzaniem analiz i opinii.
  Kancelaria Prawna, oprócz standardowej obsługi prawnej, oferuje również świadczenie usług w zakresie windykacji zapewniając klientom kompleksową obsługę, bez konieczności zawierania dodatkowych umów z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi.
  Szeroki wachlarz oferowanych przez biuro usług prawnych oraz profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, a także troska o dobro Klienta to zasady, które przyświecają od początku istnienia kancelarii.
  W zakresie praktyki kancelarii znajduje się prawo cywilne, w tym prawo nieruchomości, prawo rodzinne i spadkowe, prawo pracy i prawo zamówień publicznych, prawo gospodarcze a także prawo karne.

  Data dodania: 13 04 2011 ·
 • Radca prawny w Poznaniu

  Radca prawny w Poznaniu

  Na witrynie można znaleźć m.in. telefony kontaktowe oraz podstawowe wiadomości o poradach wykonywanych przez kancelarię. Kancelaria prawna L. Jureko-Śledzikowskiej i R. Manikowskiego oferuje kompleksowe pomoc prawną. Świadczy różnego rodzaju usług w ramach porad prawnych, w tym świadczy np. pomoc w sprawach z zakresu prawa karnego. Przedstawiciele kancelarii aktywnie działają na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria dostarcza osobom prawnym usługi dopasowane do ich oczekiwań. Wśród specjalności kancelarii radcy prawnego i adwokata należy wymienić takie dziedziny jak prawo handlowe i gospodarcze.

  Data dodania: 23 11 2011 ·