Domy kanadyjskie

Domy kanadyjskie Firma Wako od ponad 18 lat projektuje i wykonuje domy drewniane. Nasza specjalność to domy kanadyjskie i domy drewniane z bali. Wykonujemy projekty gotowe i na indywidualne życzenia klienta.

Szczegóły strony www.wakodomy.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wynajem sprzętu budowlanego

  Wynajem sprzętu budowlanego

  Świadczymy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, obsługi transportowej oraz usług naprawczych, spawalniczych i tokarskich. Wypożyczamy również żurawie wieżowe. W naszej ofercie znajdą Państwo wynajem sprzętu do robót ziemnych: koparki, spycharki, młoty hydrauliczne, wywrotki, dźwigi samochodowe. Wynajmujemy samochody ciężarowe do transportu drogowego. Usługi naprawcze i warsztatowe wykonujemy na placu budowy lub w miejscu wskazanym przez klienta.

  Data dodania: 13 07 2007 ·
 • Kontenery - sprzedaż Balticon

  Kontenery - sprzedaż Balticon

  Balticon Sp. z o.o. to przemyślane rozwiązania na bazie wieloletnich doświadczeń, sprzedaż oraz serwis kontenerów. W ofercie: kontenery magazynowe, socjalne, chłodnicze. Gwarantujemy także profesjonalny depot na zapleczu wszystkich polskich terminali kontenerowych.

  Data dodania: 27 12 2008 ·
 • Wizualizacje architektoniczne

  Wizualizacje architektoniczne

  3DLive Project Studio - wspomaganie projektowania klasycznego. Oferujemy wizualizacje architektoniczne, wizualizacje 3D, filmy i animacje z wnętrz projektowanych pomieszczeń. Architektura i wystrój wnętrz - tworzenie modeli w przestrzeni 3D. Architektura, wizualizacje, grafika - zapraszamy.

  Data dodania: 17 04 2009 ·
 • Usługi remontowo - budowlane

  Usługi remontowo - budowlane

  Usługi remontowo - budowlane czyli zasady panujące w biznesie, na stronie znajdą Państwo praktyczne porady jak skutecznie pozyskać klientów oraz poznają Państwo typowe problemy w biznesie. Zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 10 09 2009 ·
 • Optymalne magazyny

  Optymalne magazyny

  Razem z rozrostem powierzchni magazynów do wynajęcia, rosną Państwa oczekiwania w odniesieniu do popularnych obiektów oferujących magazyny na wynajem. Magazyny w rodzaju "Built-To-Suit" są optymalnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających wynajmujących.

  Coraz większa ilość firm deweloperskich oferuje możliwość stworzenie budynku magazynowego idealnie spełniającego oczekiwania każdego wynajmującego. Metoda budowania magazynów BTS staje się coraz bardziej uznana, a według klientów używających magazynów BTS ma same walory. Klient decydujący się na wynajem magazynu „szytego na miarę”, czyli dopasowanego do wymagań konkretnej branży, ma możliwość rozstrzygać o wielu kwestiach w trakcie kreowania budynku magazynu. Deweloperzy chętnie pracują z inwestorami, z jakimi umowę najmu sygnuje się zanim zapoczątkuje się budowę danego budynku magazynowego.

  Blog porusza specyfikę właśnie tego typu nowoczesnych magazynów do wynajęcia, jest to innowacyjne rozwiązanie na krajowym rynku magazynowym, więc godne jest poświecenia większej uwagi.

  Data dodania: 07 03 2012 ·