Dj na wesele

Dj na wesele Dj na wesele - Prowadzenie wesel, imprez okolicznościowych i firmowych. Własny sprzęt oraz oswietlenie .Dj Jacej i Dj Mariusz zapraszaja na stronę.

Szczegóły strony www.twojaimpreza.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół muzyczny NIVA

  Zespół muzyczny NIVA

  Oprawa muzyczna imprez rozrywkowych. Wesela, zabawy taneczne, imprezy firmowe, uroczystości rodzinne, bankiety, studniówki, festyny. Skład zespołu - 5 osób. Muzyka 100% na żywo.

  Data dodania: 04 04 2006 ·
 • Dj na wesele - dyskoteka - nagłośnienie

  Dj na wesele - dyskoteka - nagłośnienie

  Dyskoteka była nudna? Nagłośnienie nawalało? Potrzebny Ci profesjonalny wodzirej. Prezenter muzyczny DJ Błażej oferuje prowadzenie imprez, studniówki, profesjonalne nagłośnienie. Zajmuję się również obsługą muzyczną imprez.

  Data dodania: 10 04 2006 ·
 • bilety

  bilety

  Eventim - Bilety na koncerty, bilety na imprezy, festiwale - Internetowa sprzedaż biletów. Elektroniczny system sprzedaży biletów.

  Data dodania: 09 02 2007 ·
 • nagłośnienie estradowe

  nagłośnienie estradowe

  Imprezy plenerowe, trasy koncertowe, koncerty, festiwale — każde z tych widowisk jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, pomysłu i projektu. Na specjalne życzenie organizatorów imprezy wykonujemy szczegółowy projekt instalacji nagłośnieniowej zawierający między innymi rozmieszczenie zestawów nagłośnieniowych, sposoby połączeń, schematy blokowe i kalkulacje akustyczne. Od tych elementów zależy niejednokrotnie sukces imprezy.

  Data dodania: 28 08 2009 ·
 • Zespół muzyczny na wesele

  Zespół muzyczny na wesele

  Jesteśmy kilku, profesjonalnym cover-bandem specjalizującym się w oprawie muzycznej studniówek, bankietów imprez integracyjnych, promocyjnych i innych imprez okolicznościowych. W swoim repertuarze posiadamy dużo bo ponad 800 największych przebojów najróżniejszych wykonawców, takich choćby jak np. Anna Jantar, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Czerwone Gitary, Stachursky, Leszcze, Eleni, Kombi, Feel,... Gramy różną muzykę: od rocka, poprzez rock'n'roll, bigbit, pop, dance do piosenki biesiadnej. Nasz ogromny repertuar pozwala na wybranie dla Państwa tych utworów, które wam odpowiadają i przy których świetnie bawią się wasi goście
  Pochodzimy z Częstochowy, jednak obszar naszych działań nie jest ograniczony do okolic tych miejscowości - gramy w całej Polsce! W każdy dzień tygodnia
  Dlaczego warto wybrać nasz zespół?

  » Nasza główna dewiza i motto zespołu brzmi: "Gramy żywiołowo dla każdego i w każdy dzień!".
  » Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem
  » Naprawdę lubimy, to co robimy! Jesteśmy grupą muzycznych pasjonatów, dla których muzyka to po prostu drugie życie.
  » Od wielu lat trafiamy w gusta ludzi szukających niebagatelnej rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy oraz instrumenty
  » Kilkuletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co powinien umieć i wiedzieć zespół weselny, tak, aby uroczystość pozostała niezapomnianą zarówno w pamięci organizatorów i gospodarzy jak i gości.

  Data dodania: 22 07 2010 ·