Coaching i Terapia Systemowa

Coaching i Terapia Systemowa Terapia systemowa i coaching są pomocą dla człowieka, który ma problem w relacjach ze swoim otoczeniem, chciałby lepiej realizować swoje cele, osiągać szczęście w życiu.

Szczegóły strony coaching-terapia-systemowa.com:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fototerapia

  Fototerapia

  Depresja sezonowa, zwana również depresją zimowąto rodzaj depresji, której można przeciwdziałać.Tutaj dowiesz się co to jest fototerapia, poznaszmetody walki z depresją, otrzymasz poradę od lekarza.

  Data dodania: 20 12 2005 ·
 • Psycholog Warszawa

  Psycholog Warszawa

  Monika Dreger zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. TSR jest nowym nurtem terapeutycznym, pomocnym zarówno w leczeniu, jak i w rozwiązywaniu problemów. TSR jest odpowiednią terapią dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

  Data dodania: 27 01 2007 ·
 • Psychoterapia - Poznań

  Psychoterapia - Poznań

  Witam Cię serdecznie!Jeśli zagubiłeś/łaś się w życiu, masz poczucie, że Twoje sposoby radzenia sobie z problemami zawodzą, zapraszam.Chcę pomóc Tobie w określeniu źródeł problemów, których doświadczasz, poszukiwaniu właściwych rozwiązań, wyznaczeniu kierunku najbardziej dla Ciebie optymalnego - w znalezieniu Twojej Drogi.Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapię.

  Data dodania: 19 11 2008 ·
 • Leczenie uzależnień

  Leczenie uzależnień

  Strona gabinetu psychoterapeutycznego Agnieszki Replin - specjalisty terapii uzależnień. Oferta gabinetu to leczenie uzależnień, anoreksji i bulimii. Terapia dla osób dorosłych i dzieci.

  Data dodania: 16 06 2009 ·
 • Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS, Warszawa

  Ośrodek Psychoterapii i Treningu Osobistego MENTIS, Warszawa

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 21 10 2009 ·