Chałupnictwo

Chałupnictwo Dzięki pracadodatkowawdomu.pl poszukiwać informacji o pracy mogą ludzie z różnych kręgów, zarówno osoby z wyższymi kwalifikacjami w swojej dziedzinie liczący na wyższe wynagrodzenie jak i osoby liczące na prostsze i mniej czasochłonne zajęcia. Do prostszych zajęć będzie należeć wypełnianie ankiet, oglądanie reklam, a dla bardziej wymagających znajdą się zajęcia takie jak obsługa stron internetowych, programowanie, udzielanie różnego rodzaju pomocy naukowych. Portal jest bardzo wszechstronny i nawet dla osób, które nie mogą lub nie chcą pracować za pośrednictwem komputera proponuje różne zajęcia takie jak telemarketing, czy sprzedaż wyrobów ręcznych lub rzemieślniczych, jednak zważając na obecną od pewnego czasu informatyzację kolejnych dziedzin życia większość ofert dotyczy praca za pośrednictwem komputera i internetu.

Szczegóły strony www.pracadodatkowawdomu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca, ogłoszenia praca, ogłoszenia o pracę

  Praca, ogłoszenia praca, ogłoszenia o pracę

  Ogłoszenia praca - darmowy serwis ogłoszeniowy dotyczący pracy, setki ofert, setki pracodawców, znajdź wymarzoną pracę lub pracownika.

  Data dodania: 26 02 2006 ·
 • ERTA praca za granicą. Pośrednictwo pracy.

  ERTA praca za granicą. Pośrednictwo pracy.

  ERTA - pośrednictwo pracy. Praca za granicą - Anglia, Irlandia, Wielka Brytania, Cypr, Hiszpania, Portugalia, Szwecja. Aktualne oferty pracy - praca umyslowa, praca fizyczna, hotelarstwo, opieka, medycyna. Oferty pracy!

  Data dodania: 02 04 2006 ·
 • Praca przez Internet w serwisie Klamm

  Praca przez Internet w serwisie Klamm

  Klamm to niemiecka firma, która od 17 października 1999 roku prowadzi serwis internetowy, pozwalający internautom na zarabianie w sieci. Praca jest bardzo prosta. Więcej na stronie ...

  Data dodania: 13 05 2006 ·
 • Praca w finansach - największy portal o ofertach pracy

  Praca w finansach - największy portal o ofertach pracy

  Znajdź pracę w najbardziej atrakcyjnych zawodach z dziedziny finansów: praca ksiegowa, praca w finansach, , księgowość, bankowość, finanse i wiele innych. Zapisz do naszej bazy swoje CV i zaskrybuj oferty pracy. W naszym portalu znajdziesz tysiące ofert pracy.

  Data dodania: 26 05 2009 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.