Chałupnictwo

Chałupnictwo Dzięki pracadodatkowawdomu.pl poszukiwać informacji o pracy mogą ludzie z różnych kręgów, zarówno osoby z wyższymi kwalifikacjami w swojej dziedzinie liczący na wyższe wynagrodzenie jak i osoby liczące na prostsze i mniej czasochłonne zajęcia. Do prostszych zajęć będzie należeć wypełnianie ankiet, oglądanie reklam, a dla bardziej wymagających znajdą się zajęcia takie jak obsługa stron internetowych, programowanie, udzielanie różnego rodzaju pomocy naukowych. Portal jest bardzo wszechstronny i nawet dla osób, które nie mogą lub nie chcą pracować za pośrednictwem komputera proponuje różne zajęcia takie jak telemarketing, czy sprzedaż wyrobów ręcznych lub rzemieślniczych, jednak zważając na obecną od pewnego czasu informatyzację kolejnych dziedzin życia większość ofert dotyczy praca za pośrednictwem komputera i internetu.

Szczegóły strony www.pracadodatkowawdomu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SALUS - Praca w krajach Unii Europejskiej

  SALUS - Praca w krajach Unii Europejskiej

  Oferujemy szeroką pomoc w znajdowaniu zatrudnienia.

  Data dodania: 28 09 2005 ·
 • Obsługa hoteli, kelnerka, barmanka

  Obsługa hoteli, kelnerka, barmanka

  Amerykańska firma oferuje pracę w Stanach Zjednoczonych. Praca w USA, praca dla kobiet i mężczyzn. Na stronie krótki opis oferty pracy, możliwość zatrudnienia na terenie USA głównie do obsługi hoteli.

  Data dodania: 02 11 2005 ·
 • Praca Opole

  Praca Opole

  oferty pracy na www.pracaopole.org.dobra praca z pewnością może odmienić twoje życie. jeżeli marzysz o pracy w fachu technik budownictwa, technik analityk i technik garbarz odwiedź stronę www.pracaopole.org.oferty praca opole oraz baza ofert.katalog cv oraz pracodawcy z powiatu kołobrzeski i sępoleński.aktualne oferty praca opole z każdego województwa w polsce śląskiego czy mazowieckiego.

  Data dodania: 15 05 2009 ·
 • BETTERWARE Zacznij zarabiać już dziś! Zostań przed

  BETTERWARE Zacznij zarabiać już dziś! Zostań przed

  BETTERWARE POLSKA produkty dla domu. Zostań przedstawicielem i zacznij zarabiać już dziś! Praca dla Ciebie! Odnieś sukces w sprzedaży produktów dla domu Betterware. Wejdź na stronę betterware a przekonasz się jakie to proste. Produkty dla domu Betterware, zobacz jak oszczędzać, zapraszamy na stronę betterware poland - poznań kosmetyki, produkty dla domu. PRACA w Twoich rękach! Zacznij zarabiać już dziś.

  Data dodania: 15 07 2009 ·
 • Praca

  Praca

  Coraz więcej osób poszukując pracy rejestruje się na portalach internetowych. Brak pracy, to w dzisiejszych czasach ogromny kłopot absolwentów uczelni wyższych. Opublikuj swoje CV do bazy, to z pewnością uprości Twoje poszukiwania. Zawsze publikujemy obowiązujące i wiarygodne propozycji posad, sprawdź. Najlepszym, bardzo ekonomicznym oraz popularnym źródłem, gdzie propozycje posad są na wyciągnięcie dłoni, jest internet. Każdy z nas pragnąłby mieć solidną, odpowiednio wynagradzaną i interesującą pracę.

  Data dodania: 06 09 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.