Certyfikaty Energetyczne - Wystawianie świadectw

Certyfikaty Energetyczne - Wystawianie świadectw Świadectwa energetyczne określają wielkość zapotrzebowania na energię wykorzystywaną do ogrzania, chłodzenia jak również oświetlenia tych obiektów. Im bardziej energooszczędny obiekt, tym jego wartość na rynku nieruchomości powinna być większa, ponieważ oszczędności na energii przekładają się w sposób wymierny na koszty eksploatacji. W XXI wieku certyfikaty energetyczne stają się niezbędnym elementem przy transakcjach kupna - sprzedaży, wynajmu, z korzyścią dla poprawności zawieranych umów.

Szczegóły strony www.ceen.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domy drewniane

  Domy drewniane

  Firma oferuje domy drewniane jednorodzinne w technologii kanadyjskiej. Firma buduje szybko i solidnie nowoczesne, wygodne i energooszczędne domy drewniane.

  Data dodania: 05 12 2007 ·
 • parkiety Katowice

  parkiety Katowice

  Marco Design - podłogi, parkiet, ogrzewanie podłogowe, lampy Warszawa, Gdańsk, Gdynia oraz inne miasta. Specjalizacja to tkaniny dekoracyjne, karnisze, schody i tarasy drewniane. Zapraszamy - podłogi, schody, karnisze, firany, parkiety, ogrzewanie podłogowe, lampy Warszawa.

  Data dodania: 30 01 2009 ·
 • Lustra Ramy Oprawa obrazów

  Lustra Ramy Oprawa obrazów

  Oferujemy pełen zakres usług szklarskich i ramiarskich. Zapewniamy lustra na wymiar wraz z montażem - zabudowa szkłem. Oferujemy ramy drewniane i ramy aluminiowe - oprawa obrazów.

  Data dodania: 01 03 2009 ·
 • 3thesign - Profesjonalne biuro zajmujące sie wizualizacją

  3thesign - Profesjonalne biuro zajmujące sie wizualizacją

  3thesign - Jesteśmy młodą i ambitną ale za razem doświadczoną firmą. W dobie coraz to nowszych technologii nie zatrzymujemy się w miejscu, śledzimy je na bieżąco i wykorzystujemy w naszej pracy. Robiąc wizualizacje i animacje korzystamy z jednego z najbardziej zaawansowanych programów na rynku: Autodesk 3Ds MAX, dzięki któremu możemy zrealizować praktycznie każde zlecenie.

  Data dodania: 06 03 2009 ·
 • Szambo ekologiczne

  Szambo ekologiczne

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe eko-sum zajmuje się budową oraz sprzedażą nowatorskich towarów ułatwiających wyzbyć się kłopotu ścieków, firma produkuje: małe oczyszczalnie ścieków, biologiczne oczyszczalnie ścieków, ekologiczne zbiorniki na szambo, pojemniki na deszczówkę, zbiorniki na gnojowicę. Domowe oczyszczalnie ścieków są rozwiązaniem rozchwytywanym, jako zastępcza opcja dla szamb, ale też są czasami najwłaściwszym rozwiązaniem w miejscowościach, gdzie nie ma państwowej kanalizacji. Kluczowym elementem rozstrzygającym o selekcji typu małej oczyszczalni, czy zbiornika na szambo są ograniczenia hydrogeologiczne i szacowany nakład finansowy instalacji i korzystania. Jeżeli plac przeznaczony pod inwestycję jest optymalnie przepuszczalny oraz suchy inwestorzy podejmują decyzję o zakupie przydomowej oczyszczalni ścieków, dlatego, że nakład finansowy korzystania z takowej jest wyraźnie mniejszy aniżeli w czasie użytkowania szamba. Bywa że instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest niemożliwa, głównie ze względu na niekorzystne wymagania melioracyjne, wtedy nasi klienci muszą wybrać szczelny zbiornik na szambo.

  Strona http://www.eko-sum.pl prezentuje innowacyjne oraz tradycyjne sposoby usuwania ścieków. Sprawdzając serwis firmy w sieci internetowej można zaznajomić się ze dokładnym wyszczególnieniem naszych produktów w asortymencie, które firma posiada. To jest udogodnieniem w trafnym wyborze, potrzebnym do uzyskania efektywnego funkcjonowania małej oczyszczalni, lub szamba. Kiedy nasi klienci potrzebują więcej instrukcji, mogą wykonać telefon pod numer infolinii, lub zasięgnąć porady przez dostępny na stronie internetowej druk pytania.

  Data dodania: 29 02 2012 ·