Bulimia

Bulimia Anoreksja oraz bulimia to dwie choroby polegająca na zaburzeniach odżywiania. Często są one mylone ze sobą z uwagi na fakt, że obydwie prowadzą do wyniszczenia organizmu. Są to jednak dwie odrębne jednostki chorobowe. Bulimia polega na okresowych napadach żarłoczności, natępnie na usilnych próbach oczyszczenia organizmu z nadmiaru pokarmu. Nasza strona to swoiste kompendium wiedzy o tej chorobie. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.bulimia.net.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • szkolenia pracownicze

  szkolenia pracownicze

  Strona firmy zajmującej się szkoleniami dla firm. Ich oferta pozwala podnieść umiejętności w zakresie sprzedaży, zarządzania czy też marketingu. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje również outsourcing pracowników.

  Data dodania: 23 07 2008 ·
 • maszyny obrabiarki

  maszyny obrabiarki

  Serwis internetowy przedstawiciela czeskich i słowackich producentów maszyn do obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej na rynku polskim.

  Data dodania: 16 09 2008 ·
 • tłumaczenia techniczne

  tłumaczenia techniczne

  Współpracujący z nami tłumacze są członkami Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych (TEPIS), większość z nich posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 03 03 2009 ·
 • Tanie telefony komórkowe

  Tanie telefony komórkowe

  Internetowy salon operatora Orange, oferuje na swoich stronach tanie telefony komórkowe, takich producentów jak między innymi: Sony Ericsson, Nokia, LG, Motorola, oraz aparaty iPhone firmy Apple.

  Data dodania: 14 06 2009 ·
 • raj dzieciaka

  raj dzieciaka

  Salony Zabaw "Raj Dzieciaka" są synonimem dobrej zabawy i beztroskich chwil dla dzieci oraz fachowej opieki i pełnego bezpieczeństwa dla ich rodziców. Pierwszy całoroczny salon zabaw otworzyliśmy w 2003 roku w kołobrzeskim centrum handlowym "Albatros". W 2004 roku rozpoczęliśmy swoją działalność na rynku sezonowych obiektów w nadmorskich kurortach. W kolejnych latach firma przeżywała dynamiczny rozwój. W 2005 roku dysponowaliśmy już 3 salonami w Mielnie, Kołobrzegu i Ustce. W roku następnym dołączyły kolejne dwa. Obecnie dysponujemy 10 salonami zabaw w pasie nadmorskim od Międzyzdrojów po Łebę.

  Data dodania: 07 10 2009 ·