Bizznet.pl - Dodawaj i przeglądaj oferty

Bizznet.pl - Dodawaj i przeglądaj oferty Bizznet.pl ma na celu ułatwienie wymiany informacji między firmami z różnych gałęzi gospodarki, pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych, ponadto umożliwia zapoznanie się z ofertami, a także pozwala na wyszukiwanie nowych rynków zbytu.Nasz serwis służy prezentacji własnej firmy i jej oferty, jak również zapoznawaniu się z działalnością innych przedsiębiorstw zarejestrowanych w Bizznet.pl.

Szczegóły strony www.bizznet.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Huna - Rozwój duchowy, Ezoteryka

  Huna - Rozwój duchowy, Ezoteryka

  Strona poświęcona starożytnej wiedzy z Hawajów - Hunie. Opisuje ona mechanizmy działania świata od strony duchowej, przez co umożliwia aktywne korzystanie z życia na fizycznym planie.

  Data dodania: 21 09 2005 ·
 • Tczew, Internetowy Serwis Informacyjny Miasta

  Tczew, Internetowy Serwis Informacyjny Miasta

  Największy portal informacyjny miasta Tczewa

  Data dodania: 23 10 2005 ·
 • powiadomienia SMS

  powiadomienia SMS

  Prowadzisz swój własny sklep internetowy? Powiadomienia SMS - Chciałbyś stale informować swoich klientów o nowościach w swojej ofercie, lub powiadamiać ich o stanie realizacji zamówienia? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

  Data dodania: 27 04 2009 ·
 • Strony internetowe Kielce

  Strony internetowe Kielce

  Ważnym elementem marketingu jest reklama w Internecie. Posiadanie strony internetowej wraz ze sklepem internetowym to ważne punkty kampanii marketingowej wpływające bezpośrednio na zasoby każdej firmy. Coraz więcej korporacji dostrzega korzyści jakie daje pozycjonowanie. Bardzo duże dochody notują firmy, które idą z duchem czasu stosując techniki pozwalające zaistnieć w wirtualnym świecie pełnym realnych reklam. Koło rynku internetowego nie da rady przejść obojętnie. Szczególnym elementem jest to czy przedsiębiorstwo posiada stronę internetową w dobie Internetu i niesamowicie szybkich komputerów to jest szczególny aspekt marketingu.

  Data dodania: 05 07 2010 ·
 • Twoja sieć reklamowa

  Twoja sieć reklamowa

  Adda to jedna z najnowocześniejszych sieci reklamowych, która pozwoli Ci w prosty sposób zarówno sprzedawać, jak i kupować reklamy. To prosty sposób na zapewnienie sobie prostej i przede wszystkim skutecznej reklamy. To Ty wybierasz portale w których chcesz zamieścić swoją reklamę i płacisz już za dzień emisji! Podobne ułatwienie mają właściciele portali. Sami wyceniają swoje miejsca reklamowe a reklamy zamieszczają się automatycznie. Wszystko to w konkurencyjnych cenach! Żadna z obecnych sieci reklamowych nie pobiera tak niskich opłat! Przekonaj się sam!

  Data dodania: 21 12 2011 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.