Biuro rachunkowe gdańsk

Biuro rachunkowe gdańsk Biuro Rachunkowe Gdańsk BZ. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową - profesjonalne doradztwo na każdym etapie rozwoju firmy oraz porady finansowe i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Szczegóły strony www.br-ziemann.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Futuro-Hit. Markizy, rolety, bramy, żaluzje, .

  Futuro-Hit. Markizy, rolety, bramy, żaluzje, .

  Firma oferuje rolety zewnętrzne aluminiowe markizy tarasowe balkonowe i koszowe, bramy garażowe rolowane z pełną automatyką. Wykonujemy żaluzje pionowe poziome i w moskitiery, roletki tekstylne oraz kraty rolowane.

  Data dodania: 11 03 2006 ·
 • Przeprowadzki Kraków transport specjalistyczny prz

  Przeprowadzki Kraków transport specjalistyczny prz

  Przeprowadzka z Delta Movers Kraków - organizujemy przeprowadzki oraz transport mebli, ale także transport specjalistyczny, ciężkich urządzeń i magazynowanie, również przeprowadzki międzynarodowe.

  Data dodania: 18 01 2009 ·
 • Biuro rachunkowe Kielce

  Biuro rachunkowe Kielce

  Biuro Rachunkowe BEGA s.c. w Kielcach oferuje usługi księgowe w zakresie: rozliczenia roczne PIT osób prywatnych, karta podatkowa, ryczałt, księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, deklaracje podatkowe, deklaracje ZUS, ewidencje VAT, bilanse (sporządzanie), sprawozdania i raporty finansowe, listy płac, pełna obsługa kadr i płac, biznesplany (sporządzanie), rejestracja firm, doradztwo organizacyjne, sporządzanie umów, porozumień.Biuro działa na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i finansowej wszelkiego rodzaju firm, niezależnie od formy prawnej i rodzajów opodatkowania.Biuro kieruje swoją ofertę do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i spółek osobowych prowadzących działalność gospodarczą.

  Data dodania: 06 05 2009 ·
 • Tani kredyt

  Tani kredyt

  Tematem serwisu jest: konto w banku, tani kredyt mieszkaniowy, tani kredyt gotówkowy. W serwisie znajdziesz także poradnik finansowy oraz forum kredyt. Serwis oferuje możliwość złożenia wniosku internetowego dla większości produktów finansowych z kraju oraz kantakt z doradcami finansowymi różnych instytucji.

  Data dodania: 27 05 2009 ·
 • Tłumaczenia język arabski - tłumacz przysięgły Warszawa

  Tłumaczenia język arabski - tłumacz przysięgły Warszawa

  Dr Marcin Grodzki. Sporządzam tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka arabskiego (pisemne, ustne, konsekutywne i symultaniczne), bez ograniczenia co do dziedziny i zakresu.

  Oferuję też tłumaczenia w kombinacjach: angielski-arabski-angielski, francuski-arabski, niemiecki-arabski.

  Zajmuję się tłumaczeniami arabskimi od od 2002 roku.

  Numer uprawnień tłumacza przysięgłego z języka arabskiego 14/2009.

  Mam ważny Certyfikat Bezpieczeństwa stopnia NATO Secret.

  Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu dla polskich i arabskich oficjalnych wizyt rządowych, grup parlamentarnych, biznesowych, studyjnych wizyt dziennikarskich, organizacji pozarządowych w Polsce i zagranicą.

  Współpracuję z agencjami tłumaczeń.

  Data dodania: 13 08 2010 ·
O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.