2 filar

2 filar 2 filar. Najlepsze fundusze emerytalne OFE - 2 filar ranking. Informacje, porady, analizy. Pomagamy wybrać najlepszy fundusz emerytalny. Losowanie do OFE - jaki wybrać fundusz emerytalny.

Szczegóły strony 2-filar.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY Commercial Union

  OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY Commercial Union

  Oferujemy państwu Otwarty Fundusz emerytalny w Polsce Commercial Union

  Data dodania: 09 02 2007 ·
 • Odszkodowanie

  Odszkodowanie

  Firma Interlex to profesjonalne odzyskiwanie należnych odszkodowań powypadkowych oraz komunikacyjnych. Zaufało nam już ponad 30 000 klientów dla, których zdobyliśmy odszkodowanie.

  Data dodania: 27 05 2009 ·
 • Ubezpieczenia domu i mieszkania.

  Ubezpieczenia domu i mieszkania.

  Nasza firma oferuje pełen zakres ubezpieczeń począwszy od ubezpieczeń domu skończywszy na samochodowych.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 06 2009 ·
 • TRUST - odszkodowania komunikacyjne, powypadkowe Wrocław

  TRUST - odszkodowania komunikacyjne, powypadkowe Wrocław

  Trust Doradztwo Prawne – działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Jeśli doznałeś obrażeń ciała z winy osoby drugiej w skutek wypadku wypadku komunikacyjnego ( jako kierowca, pasażer, pieszy), wypadku przy pracy, wypadku przy pracy w rolnictwie lub upadku na uszkodzonej, śliskiej nawierzchni ( chodnik, ulica) i inne to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać. Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz) czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania na rzecz poszkodowanego. Prowadzimy sprawy na każdym ich etapie - zarówno tych w których nie zgłoszono jeszcze szkody do zakładu ubezpieczeń, tych w których ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie lub też bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania.

  Data dodania: 13 07 2010 ·
 • Agent Allianz w Poznaniu. Zdecydowanie polecam Allianz

  Agent Allianz w Poznaniu. Zdecydowanie polecam Allianz

  Zakład ubezpieczeń TU Życie Allianz Polska SA oferuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie i inne w wielu, umożliwiających precyzyjne ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb wariantach. To bardzo dobre i sprawdzone ubezpieczenia gwarantujące zachowanie standardu życia, szczególnie polecane i często bardzo potrzebne rodzinie w przypadku zdarzenia losowego. To także ubezpieczenia, w których część składki przeznaczana jest na cele inwestycyjne, z możliwością wyboru funduszu (jednego z 8 w Allianz) i tym samym udziału w wypracowanej przez Allianz kwocie zysku. Allianz Polska ma przygotowanych wiele wariantów ubezpieczeń, a ubezpieczenia na życie aż w 25 wariantach. Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie i najkorzystniejszy dla swojej sytuacji życiowej. Agent Allianz pomoże dopasować ubezpieczenie do Twoich szczególnych potrzeb, możliwości i oczekiwań. Myśląc o tym dzisiaj, już teraz masz wpływ na wysokość dochodów, które oprócz emerytury będą zasilały Twoje konto. Z Allianz zapewnisz także finanse na edukację i zabezpieczenie finansowe startu swoich dzieci lub wnuków w dorosłe życie, korzystając jednocześnie z ochrony ubezpieczeniowej Allianz. Praktycznie każdy może, z któregoś lub kilku oferowanych rozwiązań ubezpieczeniowych skorzystać. Zajrzyj na www.allianz.poznan.pl, agent Allianz odpowie na Twoje pytania, bezpłatnie i bez zobowiązań dowiedz się więcej, oddzwaniamy. Agencje Allianz w są do Twojej dyspozycji. Zapewnij sobie i swoim bliskim ochronę ubezpieczeniową i bezpieczeństwo finansowe w bliższej i dalszej przyszłości.

  Data dodania: 20 03 2011 ·